Standen van alle teams

JuniorenSenioren
  ZAALBLOK 
     
  JONGENS 6E1 
    1e klasse 
  JONGENS 6E2 
    1e klasse 
  JONGENS 6E3 
    1e klasse 
  JONGENS 6E4 
    1e klasse 
  JONGENS 8E1 
    1e klasse 
  JONGENS 8E2 
    1e klasse 
  JONGENS A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Strawberries JA1 2 6 2 0 0 12 4 0
2 Qui Vive JA2 2 6 2 0 0 7 4 0
3 HBS JA2 2 3 1 0 1 11 4 0
4 AthenA JA2 2 3 1 0 1 5 5 0
5 Bennebroek JA1 2 0 0 0 2 3 11 0
6 Alliance JA3 2 0 0 0 2 2 12 0
  1e klasse 
  JONGENS B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Qui Vive JB1 2 6 2 0 0 7 3 0
2 HIC JB1 2 3 1 0 1 8 3 0
3 Kikkers JB1 2 3 1 0 1 9 7 0
4 AthenA JB1 2 3 1 0 1 8 6 0
5 Xenios JB1 2 3 1 0 1 4 6 0
6 Bennebroek JB1 2 0 0 0 2 1 12 0
  Sub-topklasse 
  JONGENS B2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 AMVJ JB1 2 6 2 0 0 9 1 0
2 Qui Vive JB2 2 6 2 0 0 9 3 0
3 Bennebroek JB2 2 3 1 0 1 4 7 0
4 Castricum JB1 2 3 1 0 1 2 6 0
5 Xenios JB2 2 0 0 0 2 3 5 0
6 Reigers JB2 2 0 0 0 2 2 7 0
  1e klasse 
  JONGENS B3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bennebroek JB3 2 6 2 0 0 7 4 0
2 Magnus JB1 2 4 1 1 0 12 4 0
3 VVV JB1 2 3 1 0 1 7 6 0
4 Amsterdam JB5 2 3 1 0 1 8 12 0
5 Waterland JB1 2 1 0 1 1 4 7 0
6 Haarlem JB2 2 0 0 0 2 4 9 0
  3e klasse 
  JONGENS C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Qui Vive JC1 2 4 1 1 0 3 1 0
2 Alkmaar JC1 2 4 1 1 0 4 3 0
3 Reigers JC1 2 3 1 0 1 7 6 0
4 Myra JC1 2 3 1 0 1 3 4 0
5 Terriërs JC1 2 1 0 1 1 4 5 0
6 Bennebroek JC1 2 1 0 1 1 5 7 0
  Sub-topklasse 
  JONGENS C2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alliance JC3 2 4 1 1 0 9 3 0
2 Hoorn (WFHC) JC1 2 4 1 1 0 7 2 0
3 Purmerend JC1 2 3 1 0 1 5 2 0
4 Amsterdam JC5 2 3 1 0 1 1 5 0
5 Bennebroek JC2 2 3 1 0 1 4 9 0
6 Xenios JC4 2 0 0 0 2 3 8 0
  2e klasse 
  JONGENS D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Pinoké JD1 2 6 2 0 0 16 6 0
2 Bennebroek JD1 2 3 1 0 1 14 11 0
3 HBS JD1 2 3 1 0 1 10 8 0
4 Bloemendaal JD1 2 3 1 0 1 5 5 0
5 Myra JD1 2 3 1 0 1 3 7 0
6 AthenA JD1 2 0 0 0 2 5 16 0
  Topklasse 
  JONGENS D2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hurley JD3 2 6 2 0 0 11 3 0
2 Amsterdam JD3 2 3 1 0 1 9 4 0
3 Reigers JD2 2 3 1 0 1 6 7 0
4 Bloemendaal JD3 2 3 1 0 1 5 7 0
5 Bennebroek JD2 2 3 1 0 1 5 8 0
6 Hoorn (WFHC) JD1 2 0 0 0 2 2 9 0
  1e klasse 
  JONGENS D3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HBS JD3 2 6 2 0 0 12 3 0
2 Bennebroek JD3 2 4 1 1 0 5 4 0
3 Spaarndam JD1 2 3 1 0 1 7 3 0
4 Strawberries JD1 2 2 0 2 0 3 3 0
5 Rood-Wit JD4 2 1 0 1 1 1 6 0
6 Alliance JD3 2 0 0 0 2 3 12 0
  2e klasse 
  JONGENS F1 
    1e klasse 
  JONGENS F2 
    1e klasse 
  JONGENS F3 
    1e klasse 
  MEISJES 6E1 
    1e klasse 
  MEISJES 6E2 
    1e klasse 
  MEISJES 6E3 
    1e klasse 
  MEISJES 6E4 
    1e klasse 
  MEISJES 8E1 
    1e klasse 
  MEISJES 8E2 
    1e klasse 
  MEISJES 8E3 
    1e klasse 
  MEISJES 8E4 
    1e klasse 
  MEISJES A1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Myra MA1 2 6 2 0 0 5 2 0
2 Xenios MA1 2 4 1 1 0 1 0 0
3 AthenA MA1 2 3 1 0 1 3 3 0
4 Bennebroek MA1 2 1 0 1 1 2 3 0
5 Castricum MA1 2 1 0 1 1 1 2 0
6 Qui Vive MA1 2 1 0 1 1 2 4 0
  Sub-topklasse 
  MEISJES A2  
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Abcoude MA2 2 6 2 0 0 14 3 0
2 Alliance MA3 1 3 1 0 0 4 1 0
3 Bennebroek MA2 2 3 1 0 1 5 6 0
4 Kraaien MA2 2 3 1 0 1 4 5 0
5 Hermes MA1 2 0 0 0 2 2 8 0
6 Strawberries MA2 1 0 0 0 1 2 8 0
  2e klasse 
  MEISJES A3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alkmaar MA5 2 6 2 0 0 6 2 0
2 Bennebroek MA3 2 6 2 0 0 4 2 0
3 Hoorn (WFHC) MA3 2 3 1 0 1 6 5 0
4 Haarlem MA3 2 3 1 0 1 4 5 0
5 Hurley MA5 2 0 0 0 2 4 7 0
6 Overbos MA4 2 0 0 0 2 1 4 0
  4e klasse 
  MEISJES B1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Amsterdam MB2 2 4 1 1 0 5 1 0
2 Hisalis MB1 1 1 0 1 0 2 2 0
3 Alliance MB2 1 1 0 1 0 1 1 0
4 Amstelveen MB1 1 1 0 1 0 1 1 0
5 Overbos MB1 1 1 0 1 0 1 1 0
6 Bennebroek MB1 2 1 0 1 1 2 6 0
  Sub-topklasse 
  MEISJES B2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rood-Wit MB2 2 4 1 1 0 10 2 0
2 Mijdrecht MB1 1 3 1 0 0 5 1 0
3 Alliance MB4 2 3 1 0 1 5 7 0
4 Bennebroek MB2 1 1 0 1 0 2 2 0
5 Strawberries MB2 1 0 0 0 1 2 4 0
6 Hoorn (WFHC) MB2 1 0 0 0 1 0 8 0
  2e klasse 
  MEISJES B3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rood-Wit MB4 2 6 2 0 0 7 2 0
2 Alliance MB7 2 6 2 0 0 5 2 0
3 Kikkers MB4 2 3 1 0 1 4 3 0
4 Alkmaar MB3 2 3 1 0 1 3 4 0
5 HBS MB4 2 0 0 0 2 3 7 0
6 Bennebroek MB3 2 0 0 0 2 1 5 0
  3e klasse 
  MEISJES B4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bennebroek MB4 2 6 2 0 0 10 1 0
2 Magnus MB1 1 3 1 0 0 3 2 0
3 Haarlem MB6 2 3 1 0 1 5 5 0
4 Alkmaar MB7 2 3 1 0 1 3 6 0
5 Bloemendaal MB6 2 0 0 0 2 5 7 0
6 HIC MB5 1 0 0 0 1 0 5 0
  4e klasse 
  MEISJES B5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 FIT MB3 2 6 2 0 0 12 0 0
2 AthenA MB5 2 6 2 0 0 11 0 0
3 Bennebroek MB5 2 3 1 0 1 9 5 0
4 Kraaien MB4 2 3 1 0 1 3 9 0
5 Kikkers MB7 2 0 0 0 2 2 12 0
6 Terriërs MB4 2 0 0 0 2 0 11 0
  5e klasse 
  MEISJES B6 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bennebroek MB6 2 6 2 0 0 15 3 0
2 Kikkers MB6 2 6 2 0 0 12 7 0
3 Alliance MB8 2 3 1 0 1 8 7 0
4 Hermes MB3 2 3 1 0 1 5 10 0
5 Zandvoort MB2 2 0 0 0 2 2 8 0
6 Hurley MB5 2 0 0 0 2 5 12 0
  5e klasse 
  MEISJES C1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bennebroek MC1 2 6 2 0 0 11 2 0
2 Castricum MC1 2 6 2 0 0 4 2 0
3 Terriërs MC2 2 2 0 2 0 2 2 0
4 Alliance MC2 2 1 0 1 1 2 3 0
5 AthenA MC2 2 1 0 1 1 2 5 0
6 Kikkers MC1 2 0 0 0 2 2 9 0
  Sub-topklasse 
  MEISJES C2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bennebroek MC2 2 6 2 0 0 13 0 0
2 Purmerend MC2 2 4 1 1 0 8 1 0
3 Alliance MC6 2 4 1 1 0 4 3 0
4 Heerhugowaard MC1 2 3 1 0 1 3 1 0
5 Pinoké MC4 2 0 0 0 2 2 6 0
6 Alkmaar MC7 2 0 0 0 2 0 19 0
  2e klasse 
  MEISJES C3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Waterland MC1 2 6 2 0 0 11 0 0
2 Alkmaar MC4 2 6 2 0 0 7 1 0
3 Reigers MC3 2 3 1 0 1 13 4 0
4 Bennebroek MC3 2 3 1 0 1 8 3 0
5 Zandvoort MC2 2 0 0 0 2 0 13 0
6 Bloemendaal MC4 2 0 0 0 2 2 20 0
  3e klasse 
  MEISJES C4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kraaien MC2 2 6 2 0 0 7 0 0
2 Reigers MC4 2 3 1 0 1 6 3 0
3 Magnus MC1 1 3 1 0 0 5 3 0
4 Bennebroek MC4 1 3 1 0 0 2 1 0
5 Purmerend MC3 2 0 0 0 2 3 8 0
6 Castricum MC3 2 0 0 0 2 1 9 0
  3e klasse 
  MEISJES C5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Heerhugowaard MC2 2 6 2 0 0 6 1 0
2 Strawberries MC5 2 4 1 1 0 9 3 0
3 Saxenburg MC6 2 4 1 1 0 8 6 0
4 Hoorn (WFHC) MC4 2 3 1 0 1 2 7 0
5 FIT MC7 2 0 0 0 2 1 4 0
6 Bennebroek MC5 2 0 0 0 2 4 9 0
  5e klasse 
  MEISJES D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Qui Vive MD1 2 6 2 0 0 8 1 0
2 Bennebroek MD1 1 3 1 0 0 3 0 0
3 Castricum MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Overbos MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Xenios MD2 1 0 0 0 1 1 4 0
6 AthenA MD2 2 0 0 0 2 0 7 0
  Sub-topklasse 
  MEISJES D2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Westerpark MD1 2 6 2 0 0 5 0 0
2 Hoorn (WFHC) MD1 2 6 2 0 0 7 4 0
3 Rood-Wit MD3 2 3 1 0 1 5 5 0
4 Purmerend MD1 2 3 1 0 1 3 4 0
5 Bennebroek MD2 2 0 0 0 2 3 5 0
6 Bloemendaal MD2 2 0 0 0 2 3 8 0
  1e klasse 
  MEISJES D3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Mijdrecht MD1 2 6 2 0 0 14 0 0
2 Strawberries MD1 2 6 2 0 0 15 3 0
3 HBS MD2 2 3 1 0 1 10 3 0
4 HIC MD3 2 3 1 0 1 8 8 0
5 Bennebroek MD3 2 0 0 0 2 1 16 0
6 AMVJ MD2 2 0 0 0 2 1 19 0
  1e klasse 
  MEISJES D4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Haarlem MD2 2 6 2 0 0 11 2 0
2 Alliance MD5 2 4 1 1 0 8 3 0
3 Hisalis MD2 2 3 1 0 1 13 3 0
4 Xenios MD4 2 3 1 0 1 3 9 0
5 Bloemendaal MD4 2 1 0 1 1 3 14 0
6 Bennebroek MD4 2 0 0 0 2 1 8 0
  2e klasse 
  MEISJES D5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HBS MD4 2 3 1 0 1 9 4 0
2 Alliance MD8 1 3 1 0 0 4 0 0
3 Rood-Wit MD5 1 3 1 0 0 3 0 0
4 Haarlem MD5 2 3 1 0 1 6 6 0
5 Saxenburg MD4 2 3 1 0 1 4 6 0
6 Bennebroek MD5 2 0 0 0 2 0 10 0
  4e klasse 
  MEISJES D6 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zandvoort MD1 2 6 2 0 0 22 2 0
2 Bennebroek MD6 2 6 2 0 0 8 1 0
3 Spaarndam MD2 2 3 1 0 1 7 7 0
4 Alliance MD11 2 3 1 0 1 3 16 0
5 Bloemendaal MD7 2 0 0 0 2 2 5 0
6 Westerpark MD7 2 0 0 0 2 0 11 0
  5e klasse 
  MEISJES F1 
    1e klasse 
  MEISJES F2 
    1e klasse 
  MEISJES F3 
    1e klasse 
  MEISJES F4 
    1e klasse 
  MEISJES F5 
    1e klasse 
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Strawberries D1 2 6 2 0 0 7 2 0
2 USHC D1 2 6 2 0 0 7 2 0
3 AMVJ D1 2 4 1 1 0 4 1 0
4 Westerpark D1 2 3 1 0 1 4 3 0
5 Reigers D1 2 3 1 0 1 4 4 0
6 VVV D1 2 3 1 0 1 3 4 0
7 Bennebroek D1 2 3 1 0 1 4 6 0
8 Purmerend D1 2 3 1 0 1 2 4 0
9 IJsseloever D1 2 2 0 2 0 4 4 0
10 Weesp D1 2 1 0 1 1 4 6 0
11 Spandersbosch D1 2 0 0 0 2 4 7 0
12 Hilversum D1 2 0 0 0 2 1 5 0
  2e klasse 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alecto D2 (O) 2 6 2 0 0 15 3 0
2 HBS D3 2 6 2 0 0 10 6 0
3 Kampong D7 2 4 1 1 0 6 4 0
4 Qui Vive D2 (O) 2 4 1 1 0 5 4 0
5 Groen-Geel D3 2 4 1 1 0 4 3 0
6 Amsterdam D5 2 3 1 0 1 9 6 0
7 Hurley D7 2 3 1 0 1 3 2 0
8 VVV D5 2 2 0 2 0 7 7 0
9 Reigers D2 (O) 2 1 0 1 1 4 11 0
10 Terriërs D2 (O) 2 0 0 0 2 1 3 0
11 Bennebroek D2 (O) 2 0 0 0 2 2 7 0
12 Overbos D2 (O) 2 0 0 0 2 2 12 0
  Reserve 1e klasse 
  Dames 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 VVV D9 1 3 1 0 0 7 1 0
2 Pinoké D12 1 3 1 0 0 6 0 0
3 Bennebroek D3 1 3 1 0 0 3 2 0
4 HIC D10 1 0 0 0 1 2 3 0
5 Myra D5 1 0 0 0 1 1 7 0
6 Amsterdam D10 1 0 0 0 1 0 6 0
  Res. 3e klasse 
  Dames 4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 VVV D19 1 3 1 0 0 7 0 0
2 AthenA D9 1 3 1 0 0 3 1 0
3 Huizen D3 1 3 1 0 0 3 1 0
4 Bennebroek D4 1 0 0 0 1 1 3 0
5 Westerpark D8 1 0 0 0 1 1 3 0
6 Amsterdam D17 1 0 0 0 1 0 7 0
  Res. 4e klasse 
  Dames A 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Cartouche DA 2 6 2 0 0 10 1 0
2 Myra DA 2 6 2 0 0 7 1 0
3 Bloemendaal DA 2 6 2 0 0 5 0 0
4 Terriërs DA 2 6 2 0 0 5 0 0
5 Kikkers DA 2 4 1 1 0 9 2 0
6 Alphen DA 2 4 1 1 0 4 3 0
7 Kieviten DA 2 3 1 0 1 5 2 0
8 HBS DA 2 0 0 0 2 0 4 0
9 Bennebroek DA 2 0 0 0 2 0 5 0
10 Rood-Wit DA 2 0 0 0 2 1 9 0
11 Leiden DA 2 0 0 0 2 1 10 0
12 HUDITO DA 2 0 0 0 2 0 10 0
  Veteranen overgangsklasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Myra H1 2 6 2 0 0 9 5 0
2 Naarden H1 2 6 2 0 0 7 3 0
3 Xenios H1 2 4 1 1 0 7 2 0
4 Hilversum H1 2 4 1 1 0 4 2 0
5 Alkmaar H1 2 4 1 1 0 4 3 0
6 Bennebroek H1 2 3 1 0 1 9 3 0
7 Rood-Wit H1 2 3 1 0 1 3 4 0
8 Alliance H1 2 2 0 2 0 3 3 0
9 VVV H1 2 1 0 1 1 3 8 0
10 Reigers H1 2 0 0 0 2 6 8 0
11 Spandersbosch H1 2 0 0 0 2 3 6 0
12 Strawberries H1 2 0 0 0 2 2 13 0
  1e klasse 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Reigers H3 1 3 1 0 0 5 3 0
2 Bennebroek H2 1 3 1 0 0 4 3 0
3 Hurley H8 1 1 0 1 0 3 3 0
4 Pinoké H9 1 1 0 1 0 3 3 0
5 Myra H5 1 0 0 0 1 3 4 0
6 AthenA H3 1 0 0 0 1 3 5 0
  Res. 2e klasse 
  Heren 3 
     
  Heren 4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Pinoké H18 1 3 1 0 0 8 1 0
2 Terriërs H4 1 3 1 0 0 4 2 0
3 AMVJ H9 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Pinoké H19 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Bennebroek H4 1 0 0 0 1 2 4 0
6 Rood-Wit H5 1 0 0 0 1 1 8 0
  Res. 5e klasse 
  Heren Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 AthenA HE 1 3 1 0 0 5 2 0
2 Rood-Wit HE 1 3 1 0 0 3 1 0
3 Bennebroek HA 1 3 1 0 0 2 1 0
4 Amsterdam HE 1 0 0 0 1 1 2 0
5 VVV HB 1 0 0 0 1 1 3 0
6 HBS HC 1 0 0 0 1 2 5 0
  Veteranen 2e klasse 
  Heren Veteranen B 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kikkers HB 1 3 1 0 0 3 2 0
2 Alkmaar HB 1 3 1 0 0 1 0 0
3 Bennebroek HB 1 1 0 1 0 1 1 0
4 Rood-Wit HF 1 1 0 1 0 1 1 0
5 Bloemendaal HJ 1 0 0 0 1 2 3 0
6 HBS HD 1 0 0 0 1 0 1 0
  Veteranen 3e klasse 
  Heren Veteranen L 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 FIT HL1 1 3 1 0 0 4 0 0
2 Saxenburg HL1 1 3 1 0 0 2 1 0
3 Bloemendaal HL2 1 3 1 0 0 1 0 0
4 Kraaien HL1 1 0 0 0 1 1 2 0
5 Bennebroek HL1 1 0 0 0 1 0 1 0
6 Heerhugowaard HL1 1 0 0 0 1 0 4 0
  Klasse