Trainingsschema
Dit schema is onder voorbehoud. Alle trainingen kunnen nog wijzigen voor het komende seizoen!
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:15 MD1/2 - JD1/2 (om de week) Trainingsgroep KG1 Menno/Sjoerd/Rick
16:00 - 17:15 JONGENS D2 Ira ten Broeke KG3 - D
16:00 - 17:00 JONGENS D3 Ira ten Broeke KG3 - AB
16:00 - 17:15 MEISJES D2 Dominique Lohuis KG3 - C
16:45 - 17:45 MEISJES D4 Rifka Boelen KG2 - CD
16:45 - 17:45 MEISJES D5 Emma van Zelst KG2 - AB
17:00 - 18:00 Keepers Trainingsgroep KG3 - AB
17:15 - 18:30 MC1/2 - JC1/2 (om de week) Trainingsgroep KG1 Sjoerd/Barbara/Rick
17:15 - 18:30 JONGENS C2 Dominique Lohuis KG3 - D
17:15 - 18:30 MEISJES C2 Ryanne van Dooyeweerd KG3 - C
17:45 - 18:45 MEISJES C5 Rifka Boelen
Emma van Zelst
KG2 - CD
18:00 - 19:00 Keepers Trainingsgroep KG3 - AB
18:00 - 19:00 MEISJES B3 Marjan Koopman KG2 - AB
18:30 - 19:45 MB1/2 - JB1/2 (om de week) Trainingsgroep KG1 Sjoerd/Barbara/Rick
18:30 - 19:45 JONGENS B2 Dominique Lohuis KG3 - D
18:30 - 19:45 MEISJES B2 Dominique Lohuis KG3 - C
19:00 - 20:00 MEISJES A2 Marjan Koopman KG2 - AB
19:00 - 20:00 MEISJES B5 Lucas Stuurman KG3 - AB
20:00 - 21:30 Dames Trimmers Marjan Koopman KG2 - AB
20:00 - 21:00 JONGENS B3 Lucas Stuurman KG1 - CD
20:00 - 21:00 MEISJES A3 Rick Vernooy KG1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 JONGENS D1 Rick Vernooy KG1 - AB
17:00 - 18:30 MEISJES C1 Barbara Vendel KG3 - AB
17:00 - 18:15 MEISJES D1 Alexandra Kolle
Jenna Sluymer
KG1 - CD
18:15 - 19:45 JONGENS A1 Bart Wisbrun
Menno Reyenga
KG1 - CD
18:30 - 19:45 JONGENS C1 Rick Vernooy
Ewout Pahud De Mortanges
KG1 - AB
18:30 - 19:45 MEISJES B1 Dominique Lohuis
Ewout Pahud De Mortanges
KG3 - AB
19:00 - 20:00 MEISJES B6 Talitha Dirven KG2 - CD Dames 4
19:30 - 21:00 Dames A Barbara Vendel KG2 - AB
20:00 - 21:30 Dames 1 Sjoerd Woelders KG3 - CD
20:00 - 21:15 Dames 4 KG2 - CD
20:00 - 21:45 Heren 1 Ewout Pahud De Mortanges KG1
20:00 - 21:15 MEISJES A1 Marco Koudijs KG3 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:15 - 15:15 JONGENS 8E1 Andre Westdorp KG1 - AB Andre / Rick
14:15 - 15:15 JONGENS 8E2 Rick Vernooy KG1 - AB Andre / Rick
15:15 - 16:00 MEISJES EF Nieuw KG1 - C Rick
15:15 - 16:00 MEISJES F1 Senna Van Eijndthoven KG1 - A Andre
15:15 - 16:00 MEISJES F2 Andre Westdorp KG1 - A Andre
15:15 - 16:00 MEISJES F3 Ellen Eggermond
Rick Vernooy
KG1 - B
15:15 - 16:00 MEISJES F4 Ellen Eggermond
Olivier van Meygaarden
KG1 - B
15:15 - 16:00 MEISJES F5 KG1 - C Rick
16:00 - 16:45 Pauwtjes na krokusvakantie Trainingsgroep KG2
16:00 - 16:45 JONGENS F1 Roos Beijers
Henk Beijers
KG1 - CD Rick
16:00 - 16:45 JONGENS F2 Thomas Remstedt KG1 - CD Rick
16:00 - 16:45 JONGENS F3 Foss Hagen KG1 - CD Rick
16:00 - 17:00 MEISJES 6E1 Senna Van Eijndthoven KG1 - AB Andre
16:00 - 17:00 MEISJES 6E2 Tessa Rauwenhoff KG1 - AB Andre
16:00 - 17:00 MEISJES 6E3 KG1 - AB Andre
16:00 - 17:00 MEISJES 6E4 Veerle Willemsen KG1 - AB Andre
16:45 - 17:45 MEISJES 8E1 Féline Polman KG2 Rick
16:45 - 17:45 MEISJES 8E2 Roos Beijers KG2 Rick
16:45 - 17:45 MEISJES 8E3 Annemarijn Oudemans KG2 Rick
16:45 - 17:45 MEISJES 8E4 Pippi Vreeken KG2 Rick
17:00 - 18:00 JONGENS 6E1 Tristan Boelen KG1 - AB Andre
17:00 - 18:00 JONGENS 6E2 Jelle Verweel KG1 - AB Andre
17:00 - 18:00 JONGENS 6E3 Kiefer Reyenga KG1 - AB Andre
17:00 - 18:00 JONGENS 6E4 Samuel Meijer
Andre Westdorp
KG1 - AB Andre
17:00 - 18:00 MEISJES D3 Suzanne Wallaart KG1 - CD
17:00 - 18:00 MEISJES D4 Rifka Boelen KG3 - CD
17:00 - 18:00 MEISJES D6 Foss Hagen KG3 - AB
18:00 - 19:00 JONGENS C2 Sjoerd Ouwerkerk
Menno Reyenga
KG1 - AB
18:00 - 19:00 JONGENS D3 Dante Domburg
Guus Thiers
KG2 - CD
18:00 - 19:00 MEISJES B4 Marjan Koopman KG1 - CD
18:00 - 19:00 MEISJES C4 Foss Hagen KG3 - AB
18:00 - 19:00 MEISJES C5 Rifka Boelen KG3 - CD
18:00 - 19:00 MEISJES D2 Anne Koster KG2 - AB
19:00 - 20:15 JONGENS B1 Sjoerd Ouwerkerk
Menno Reyenga
KG1 - AB
19:00 - 20:00 JONGENS B3 Lucas Stuurman KG2 - AB
19:00 - 20:00 MEISJES B2 Talitha Dirven KG1 - CD
19:00 - 20:00 MEISJES C3 Nienke Denayere KG2 - CD
19:15 - 20:15 MEISJES A2 Marjan Koopman KG3 - AB
19:15 - 20:15 MEISJES A3 KG3 - CD
20:15 - 21:30 Dames 2 Marjan Koopman KG3 - AB
20:15 - 21:30 Heren 2 Roderick Lommerse KG3 - CD
20:15 - 21:30 Heren 4 KG2 - AB
20:15 - 21:30 Heren Veteranen A KG1 - CD
20:15 - 21:30 Heren Veteranen B KG1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:30 JONGENS D2 Ira ten Broeke KG2 - CD
17:00 - 18:15 JONGENS B2 Bart Wisbrun KG3 - CD
17:00 - 18:30 JONGENS D1 Rick Vernooy KG3 - AB
17:00 - 18:30 MEISJES C1 Barbara Vendel KG1 - AB
17:00 - 18:15 MEISJES C2 Ryanne van Dooyeweerd KG2 - AB
17:00 - 18:15 MEISJES D1 Alexandra Kolle
Jenna Sluymer
KG1 - CD
17:30 - 18:30 MEISJES B3 Emma Driessen KG2 - CD
18:15 - 19:45 JONGENS A1 Bart Wisbrun KG3 - CD
18:30 - 19:45 JONGENS C1 Rick Vernooy KG3 - AB
18:30 - 19:45 MEISJES A1 Marco Koudijs KG1 - AB
18:30 - 19:45 MEISJES B1 Dominique Lohuis KG1 - CD
20:00 - 21:30 Dames 1 Sjoerd Woelders KG1
20:00 - 21:30 Heren 1 KG3
20:00 - 21:30 Trimmers KG2
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:15 MEISJES EF Nieuw KG3 - BCD Andre
15:30 - 16:15 MEISJES F1 Puk Rous KG3 - A Andre
15:30 - 16:15 MEISJES F2 Noor Rous KG3 - A Andre
15:30 - 16:15 MEISJES F3 Raf Stroet KG3 - BCD Andre
15:30 - 16:15 MEISJES F4 Olivier van Meygaarden KG3 - BCD Andre
15:30 - 16:15 MEISJES F5 KG3 - BCD Andre
16:00 - 17:00 JONGENS 6E1 Tristan Boelen
Menno Reyenga
KG1 - CD Arjan & Menno
16:00 - 17:00 JONGENS 6E2 Samuel Meijer
Arjan Heusdens
KG1 - CD Arjan & Menno
16:00 - 17:00 JONGENS 6E3 KG1 - CD Arjan & Menno
16:00 - 17:00 JONGENS 6E4 Ingmar Verweel KG1 - CD Arjan & Menno
16:15 - 17:15 Keepers Trainingsgroep Pauwr J&M 6E tallen vanaf vrijdag 8 sept
16:15 - 17:00 JONGENS F1 Roos Beijers
Henk Beijers
KG1 - AB Sjoerd
16:15 - 17:00 JONGENS F2 Thomas Remstedt KG1 - AB Sjoerd
16:15 - 17:00 JONGENS F3 Raf Stroet KG1 - AB Sjoerd
16:15 - 17:15 MEISJES 6E1 Senna Van Eijndthoven KG3 - AB Andre
16:15 - 17:15 MEISJES 6E2 Charlotte Soetbrood Piccardt KG3 - AB Andre
16:15 - 17:15 MEISJES 6E3 Leonoor de Vreugd KG3 - AB Andre
16:15 - 17:15 MEISJES 6E4 Roos Jaegers KG3 - AB Andre
17:00 - 18:00 MEISJES 8E1 Féline Polman KG1 - AB Arjan
17:00 - 18:00 MEISJES 8E2 Annika Meijer KG1 - AB Arjan
17:00 - 18:00 MEISJES 8E3 Tristan Boelen KG1 - CD Arjan
17:00 - 18:00 MEISJES 8E4 Kiefer Reyenga KG1 - CD Arjan
17:15 - 18:15 Keepers Trainingsgroep Pauwr J&M 8E tallen Vanaf vrijdag 8 sept
17:15 - 18:15 JONGENS 8E1 KG3 - AB Andre
17:15 - 18:15 JONGENS 8E2 Dante Domburg KG3 - AB Andre
18:00 - 19:00 MEISJES D3 Suzanne Wallaart KG3 - CD
18:00 - 19:00 MEISJES D5 Emma van Zelst KG1 - AB
18:00 - 19:00 MEISJES D6 Foss Hagen KG1 - CD
18:30 - 20:00 JONGENS B1 Sjoerd Ouwerkerk KG3 - AB
19:00 - 20:00 MEISJES B4 Talitha Dirven KG2 - CD Dames 4
19:00 - 20:00 MEISJES B5 Lucas Stuurman KG2 - AB
19:00 - 20:00 MEISJES C3 Nienke Denayere KG1 - AB
19:00 - 20:00 MEISJES C4 Foss Hagen KG1 - CD
20:00 - 21:30 Dames 3 Tjard Buning KG1 - CD
20:00 - 21:30 Dames 4 Talitha Dirven KG1 - AB
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 09:45 FUNKEY PAUWTJES Fleur Juffermans
Birgit van Greunsven
Ellen Bekkers
Pauwr Birgit v Greunsven & Ellen Bekkers
09:00 - 09:45 MINI PAUWTJES Rifka Boelen
Anna van Maanen
Eline Juffermans
Birgit van Greunsven
Ellen Bekkers
Guido Thuijs
Pauwr Birgit v Greunsven & Ellen Bekkers
10:15 - 11:00 PAUWTJES Anna van Maanen
Rifka Boelen
Eline Juffermans
Vincent Boelen
Guido Thuijs
Fleur Juffermans
KG2 - AB Vincent Boelen & Rifka