header foto header foto header foto header foto header foto
 

Heren 1

Spelers Heren 1

Tijn Bouws
Gijs Bouws
Rogier de Brouwers
Taco Hoogendijk
Rutger Hoogendijk
Maurits Kal
Floris Koopman
Hidde Koopman
Joost Langemeijer
Thom Maessen
Noud Molendijk
Sem van Niekerk
Ewout Pahud De Mortanges
Daan Pernot
Sem van der Plas
Rick Vernooy

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Jeroen Mahadew
Aanvoerder Rick Vernooy
Coach Jeroen Mahadew

Aankomende speelronde

Datum wedstrijd: 8-3-2020
Thuis Uit Aanvang
AMVJ H1 Alliance H1
Alphen H1 Alkmaar H1 14:45
Bennebroek H1 Overbos H1
Myra H1 VVV H1
Rood-Wit H1 Houten H1
Terriërs H1 Fletiomare H1

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Myra H1 11 31 10 1 0
2 Alphen H1 11 23 7 2 2
3 Rood-Wit H1 11 22 7 1 3
4 AMVJ H1 11 19 6 1 4
5 Alliance H1 11 18 5 3 3
6 Bennebroek H1 11 17 5 2 4
7 Houten H1 11 17 5 2 4
8 Overbos H1 11 14 3 5 3
9 Fletiomare H1 11 9 3 0 8
10 Terriërs H1 11 8 2 2 7
11 Alkmaar H1 11 7 2 1 8
12 VVV H1 11 3 1 0 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
16 feb !Oefenwedstrijd FIT Heren 1 n.n.b uit
23 feb !Oefenwedstrijd Hudito Heren 1 14:45 thuis - Veld 1
1 mrt !Oefenwedstrijd Abcoude Heren 1 n.n.b uit
5 mrt !Oefenwedstrijd Forescate Heren 1 n.n.b uit
8 mrt BHC Overbos H1 n.n.b thuis
15 mrt Alkmaarsche M.H.C. H1 n.n.b uit
22 mrt HC Alphen H1 14:45 uit
29 mrt A.M.H.C. Rood-Wit H1 n.n.b thuis
5 apr Hockeyclub AMVJ H1 n.n.b uit
19 apr H.V. de Terriërs H1 n.n.b thuis
26 apr HV Myra H1 n.n.b uit
3 mei Hockeyclub VVV H1 n.n.b thuis
10 mei MHC Fletiomare H1 n.n.b uit
17 mei MHC Alliance H1 n.n.b thuis
24 mei Hockey Club Houten H1 14:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
VVV H1 Myra H1 1-7
Fletiomare H1 Terriërs H1 1-2
Alkmaar H1 Alphen H1 1-2
Houten H1 Rood-Wit H1 1-3
Overbos H1 Bennebroek H1 2-2
Alliance H1 AMVJ H1 2-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Alphen H1 VVV H1 8-1
Bennebroek H1 Alkmaar H1 6-1
Rood-Wit H1 Overbos H1 3-2
AMVJ H1 Houten H1 1-3
Terriërs H1 Alliance H1 2-2
Myra H1 Fletiomare H1 5-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Alliance H1 Myra H1 1-4
Houten H1 Terriërs H1 0-2
Overbos H1 AMVJ H1 2-2
Bennebroek H1 Alphen H1 4-6
Alkmaar H1 Rood-Wit H1 2-4
Fletiomare H1 VVV H1 4-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
VVV H1 Alliance H1 0-3
AMVJ H1 Alkmaar H1 5-3
Myra H1 Houten H1 5-2
Rood-Wit H1 Bennebroek H1 2-2
Alphen H1 Fletiomare H1 4-1
Terriërs H1 Overbos H1 2-3
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Bennebroek H1 AMVJ H1 3-4
Overbos H1 Myra H1 1-2
Alkmaar H1 Terriërs H1 2-2
Houten H1 VVV H1 2-0
Alliance H1 Fletiomare H1 5-1
Rood-Wit H1 Alphen H1 1-2
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Myra H1 Alkmaar H1 5-3
VVV H1 Overbos H1 2-5
Alphen H1 Alliance H1 3-2
Terriërs H1 Bennebroek H1 0-2
AMVJ H1 Rood-Wit H1 3-2
Fletiomare H1 Houten H1 0-1
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Houten H1 Alliance H1 2-2
AMVJ H1 Alphen H1 3-2
Rood-Wit H1 Terriërs H1 7-0
Bennebroek H1 Myra H1 2-3
Alkmaar H1 VVV H1 3-0
Overbos H1 Fletiomare H1 2-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Alliance H1 Overbos H1 3-3
VVV H1 Bennebroek H1 3-4
Terriërs H1 AMVJ H1 0-6
Myra H1 Rood-Wit H1 2-1
Alphen H1 Houten H1 1-2
Fletiomare H1 Alkmaar H1 3-2
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Overbos H1 Houten H1 2-2
Bennebroek H1 Fletiomare H1 5-2
AMVJ H1 Myra H1 2-3
Alkmaar H1 Alliance H1 1-2
Rood-Wit H1 VVV H1 5-0
Terriërs H1 Alphen H1 2-3
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
VVV H1 AMVJ H1 2-3
Myra H1 Terriërs H1 3-2
Overbos H1 Alphen H1 2-2
Alliance H1 Bennebroek H1 1-0
Houten H1 Alkmaar H1 4-2
Fletiomare H1 Rood-Wit H1 1-6
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Rood-Wit H1 Alliance H1 3-0
Alkmaar H1 Overbos H1 3-2
Terriërs H1 VVV H1 0-1
Alphen H1 Myra H1 1-1
Bennebroek H1 Houten H1 4-2
AMVJ H1 Fletiomare H1 3-4