header foto header foto header foto header foto header foto
 
TC jeugd

Namenlijsten C&D selecties 31 mei en 1 juni.

Nieuws afbeelding 27-5-2010
Staat je naam er niet bij of heb je andere vragen? Graag een mailtje naar [email protected] of [email protected].
 
MEISJES C MEISJES D JONGENS C JONGENS D
  MAAND. 31 MEI 18:30-20:00   MAAND. 31 MEI 16:30-18:00   DINSD. 1 JUNI 18:30-20:00     DINSD. 1 JUNI 16:30-18:00  
                       
1 Apon Sophia 1 Antvelink Aniek   1 Agterhof Job 1 Amel Gharib Sirous  
2 Arnold Bik Maloe 2 Arxhoek Wendel   2 Aldenkamp Thijs 2 Berg vd Boudewijn  
3 Bakker Indy 3 Berckel v Sophie   3 Arens Luke 3 Blommers Ties  
4 Balen v Sophie 4 Blommers Lotte   4 Bolding Quinten 4 Bolding Rowan  
5 Beks Marjolein 5 Blommers Eeke   5 Duinen v Diederik 5 Colombon Matisse  
6 Berendsen Josephine 6 Boon Leonore   6 Elderen v Reinier 6 Deul Pim  
7 Berg vd Julie-Anne 7 Denayere Nienke   7 Ellemeet Tim 7 Elfering Tijs  
8 Bijlsma Romy 8 Doornbosch Lara   8 Hoogenboom Derek 8 Fokkelman Hidde  
9 Bouwman Britt 9 Driessen Emma   9 Janssen Daan 9 Grafhorst v Christiaan  
10 Butter Shi Yi 10 Francken Eefje   10 Jonk Joris 10 Heupers Jens  
11 Damen Roxanne 11 Geldorp v Tara   11 Koel Mitchel 11 Hoeven vd Quinten  
12 Denayere Melissa 12 Gerritsen Nienke   12 Laar v Julius 12 Hof vd Pieter  
13 Duijn v Charlotte 13 Griffioen Catrijn   13 Marees Daan 13 Jonk Benk  
14 Duijn v Michelle 14 Heemskerk Sacha   14 Molenaar Niels 14 Kampfraath Maarten  
15 Elfering Lotte 15 Hennis Magali   15 Poel vd Floris 15 Kirkels Julius  
16 Gulik   Anne-Lauren 16 Hes Marijne   16 Put Ward 16 Kort Julius  
17 Heemskerk Daphne 17 Hutten Leonore   17 Roest Menno 17 Krieger Stan  
18 Heemskerk Nanette 18 Jong d Sanne   18 Saase v Bart 18 Loonen Martijn  
19 Hoff v 't Bente 19 Jonker Anne Sophie 19 Schouten Mathijs 19 Lunenburg v Timo  
20 Hurtak Sigrid 20 Jonkman Desiree   20 Voorwalt Sam 20 Marees Ole  
21 Hutten Sophie 21 Kolle Alexandra   21 Vriends Victor 21 Nolte Bruno  
22 Jobse Anne 22 Könst Alexandra   22 Vries d Hidde 22 Postmus Bart  
23 Jonkman Sabine 23 Koopman Bibi   23 Zelst v Marc   23 Postmus Tom  
24 Kales Laura 24 Kramers Floortje   24 Quispel Obe  
25 Könst Katherina 25 Krijger Romy   25 Rijssel v Thom  
26 Kornelius Willemijn 26 Kurstjens Teddie   26 Roon v David  
27 Krieger Julie 27 Laar v Jill   27 Sluis t Jasper  
28 Kroonsberg Puck 28 Lamboo Cathelijne   28 Swart d Alex  
29 Leo Tessa 29 Lunenburg v Robin   29 Vijver Oscar  
30 Lunenburg v Maxime 30 Marel vd Merel   30 Vries d Thijs  
31 Maessen Charlotte 31 Nanninga Kim   31 Weijden vd Gijs  
32 Pas t Sophie 32 Nieuwmeijer Lisa   32 Welsch   Daan  
33 Put Maartje 33 Pruijn Jules  
34 Ras Sara 34 Ramars Savina  
35 Regeling Jane 35 Roest Iris  
36 Stokkel Leanne 36 Roosjen Anne  
37 Teeuwen Nina 37 Schotanus Floor  
38 Timmerman Carmen 38 Schouten Merel  
39 Timmers Annemarieke 39 Straatman Lisa  
40 Verbeek Emma 40 Swets Kiki  
41 Verberne Lotte 41 Taylor Julia  
42 Verhoeve Josje 42 Timmermans Julia  
43 Verzijden Karlijn 43 Trigt v Famke  
44 Vries d Sanne 44 Tulder v Sophie  
45 Vries d Jitske 45 Tulder v Victoria  
46 Vries d Romy-Luana 46 Ubbens Martiene  
47 Waterlander Julia 47 Vergers Luna  
48 Zeeland v Isabelle   48 Vreemann Kim  
49 Vulpen v Noortje  
50 Westerhoven Fleur  
51 Wiersma Noor  
52 Wit d Lisa  
53 Zwart Anne  
54 Zwart Isabelle  
55 Zwetsloot   Lizzy