header foto header foto header foto header foto header foto
 
TC jeugd

Voorlopige indeling Meisjes C en D!

Nieuws afbeelding 18-6-2010
Hieronder kunnen jullie de voorlopige team-indelingen vinden voor 2010/2011.
 
 
Bij MC1 en MC2 zullen de eerste trainingen en oefenwedstrijden worden gebruikt om een aantal spelers onderling te bekijken. Bij aanvang van het seizoen zullen er spelers doorschuiven van MC1 naar MC2 en van MC2 naar MC3.
Alle indelingen zijn gemaakt op basis van beoordelingen van trainers, coaches, selectie en perspectief.
 
 
 
 
 
 
 
Meisjes C 1
 
 
 
1
Maloe
 
Arnold Bik
2
Sophie
v
Balen
 
3
Marjolein
 
Beks
 
4
Romy
 
Bijlsma
 
5
Britt
 
Bouwman
6
Michelle
v
Duijn
 
7
Daphne
 
Heemskerk
8
Nanette
 
Heemskerk
9
Sophie
 
Hutten
 
10
Anne
 
Jobse
 
11
Laura
 
Kales
 
12
Julie
 
Krieger
 
13
Charlotte
 
Maessen
 
14
Maartje
 
Put
 
15
Jane
 
Regeling
 
16
Leanne
 
Stokkel
 
17
Nina
 
Teeuwen
 
Nog 4 spelers naar MC2 bij aanvang competitie
 
 
 
 
 
Meisjes C 2
 
 
 
1
Josephine
 
Berendsen
2
Shi Yi
 
Butter
 
3
Roxanne
 
Damen
 
4
Charlotte
v
Duijn
 
5
Anne-Lauren
v
Gulik
 
6
Puck
 
Kroonsberg
7
Maxime
v
Lunenburg
8
Karlijn
 
Verzijden
9
Sanne
d
Vries
 
10
Jitske
d
Vries
 
11
Isabelle
v
Zeeland
 
Nog 3 spelers naar MC3 bij aanvang competitie
 
 
 
 
 
Meisjes C 3
 
 
 
1
Julie-Anne
vd
Berg
 
2
Melissa
 
Cehic
*
3
Melissa
 
Denayere
4
Lotte
 
Elfering
 
5
Bente
v 't
Hoff
 
6
Sigrid
 
Hurtak
 
7
Tessa
 
Leo
 
8
Sophie
t
Pas
 
9
Annemarieke
Timmers
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Meisjes C 4
 
 
 
1
Sophia
 
Apon
 
2
Sabine
 
Jonkman
 
3
Katherina
 
Könst
 
4
Willemijn
 
Kornelius
 
5
Sara
 
Ras
 
6
Carmen
 
Timmerman
7
Emma
 
Verbeek
 
8
Lotte
 
Verberne
 
9
Josje
 
Verhoeve
10
Romy-Luana
d
Vries
 
11
Julia
 
Waterlander
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Meisjes D 1
 
 
 
1
Sacha
 
Heemskerk
2
Magali
 
Hennis
 
3
Teddie
 
Kurstjens
 
4
Kim
 
Nanninga
 
5
Lisa
 
Nieuwmeijer
6
Iris
 
Roest
 
7
Merel
 
Schouten
 
8
Julia
 
Timmermans
9
Sophie
v
Tulder
 
10
Martiene
 
Ubbens
 
11
Noortje
v
Vulpen
 
12
Anne
 
Zwart
 
13
Lizzy
 
Zwetsloot
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Meisjes D 2
 
 
 
1
Aniek
 
Antvelink
2
Wendel
 
Arxhoek
 
3
Sophie
v
Berckel
 
4
Leonore
 
Boon
 
5
Nienke
 
Denayere
6
Lara
 
Doornbosch
7
Nienke
 
Gerritsen
 
8
Anne Sophie
 
Jonker
 
9
Romy
 
Krijger
 
10
Jill
v
Laar
 
11
Savina
 
Ramars
 
12
Victoria
v
Tulder
 
13
Noor
 
Wiersma
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Meisjes D 3
 
 
 
1
Eefje
 
Francken
 
2
Sanne
d
Jong
 
3
Alexandra
 
Kolle
 
4
Bibi
 
Koopman
 
5
Robin
v
Lunenburg
6
Merel
vd
Marel
 
7
Floor
 
Schotanus
8
Lisa
 
Straatman
9
Julia
 
Taylor
 
10
Famke
v
Trigt
 
11
Fleur
 
Westerhoven
12
Isabelle
 
Zwart
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Meisjes 8 D 1
 
 
 
1
Lotte
 
Blommers
2
Eeke
 
Blommers
3
Emma
 
Driessen
 
4
Leonore
 
Hutten
 
5
Alexandra
 
Könst
 
6
Cathelijne
 
Lamboo
 
7
Jules
 
Pruijn
 
8
Anne
 
Roosjen
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Meisjes 8 D 2
 
 
 
1
Tara
v
Geldorp
 
2
Catrijn
 
Griffioen
 
3
Marijne
 
Hes
 
4
Desiree
 
Jonkman
 
5
Floortje
 
Kramers
 
6
Kiki
 
Swets
 
7
Kim
 
Vreeman
 
8
Lisa 
d
Wit
 
 
 
 
 
 
* Onder voorbehoud dispensatie
 
 
 
 
 
 
 
 
Reacties zullen na de vakantie behandeld worden en dienen voor 1 juli gestuurd te zijn naar [email protected].
 
Een hele fijne vakantie!!
DWF

Agenda

29-8 Eten MB4

Contact

Adres
Isaac Sweerslaan,
Sportpark 't Rottegat,
2112 VN Bennebroek
023-5847701
[email protected]

Postadres
Postbus 98,
2120 AB Bennebroek

KvK & BTW Gegevens
KvK-nr.: 40594664
BTW-nr.: NL004871807B01

Webredactie
[email protected]

Live beelden