header foto header foto header foto header foto header foto
 
TC jeugd

Nieuwe indelingen E en F

Nieuws afbeelding 9-7-2010
Als reactie op de reacties van de vorige indeling, is een aantal teams gewijzigd. Ziehier de nieuwe indeling t/m de herstvakantie.
Voor nu: fijne zomervakantie!

 

Tc jongstejeugd

 

n.b. De aanmeldingen van de laatste twee weken zijn hierin nog niet verwerkt.
Nieuwe leden blijven minimaal t/m de herfstvakantie alleen trainen.
 
Meisjes E
Meisjes 8 E 1
Ryanne van Dooyeweerd, Imke Jansen, Isabelle Kirkels, Malou Nanninga, Anne Teeuwen, Flore Timmermans, Cathelijn van Zeeland, Kiki Zwart

Meisjes E 1
Floor van Berckel, Fleur van den Biggelaar, Bo van Haaften, Florence Hagen, Eva Klopper, Isa Kort, Vera Tegelaar, Merel Wubbe

Meisjes E 2
Eline Juffermans, Aimée Meddens, Lynn Rademaker, Isabel Schalker, Sophie Schenkels, Claire Zeilstra, Emma van Zelst

Meisjes E 3
Kiki Berkelmans, Maaike van Dijk, Fleur van Goor, Lieke de Groot, Jasmijn Lammerse, Alicia Negerman, Bo Pietersen, Alessa Wouters

Meisjes E 4
Suzanne Huizing, Lieke Juffermans, Fleur Juffermans, Fabienne Kok, Quirine Lamboo, Lena Lauwerens, Sophie van Velzen

Meisjes 8 E 2
Ploon Deul, Anouk Hokkeling, Isabelle Hurtak, Lynn Jakobs, Fleur van Olphen, Charlotte Schurer, Pleuni van Thienen, Soraya Vink, Claire van Vulpen, Nina Waals, Leonoor Wijdeveld

Meisjes E 5
Anouk Beerepoot, Minouche Evers, Zazie Hennis, Mabel Klein, Dorah Kowalski, Sanne Laauwen, Juultje Maessen, Bibian Wijs

Meisjes E 6
Tess Barnhoorn, JoAnn ter Haak, Annabel van Hasselt, Elise Hornstra, Frederique Oosterling, Melanie van Rijn, Babette de Vos, Georgia Vriends

Meisjes E 7
Maxime van Breda, Juliëtte Hooijberg, Monique Kockmann, Daphne Kramers, Rosalie Kroneberg, Annemarijn Oudemans, Puk Rous, Suzanne Wallaart

Meisjes E 8
Nouk van Aalst, Jenna Boer, Lynn de Bree, Angelle-Lila de Haan, Rosa van Hengel, Amber van Os, Pippi Vreeken, Sarah Zanders

ME trainen tot HV
Sanne van der Aar, Merel Andre de la Porte, Isabelle Jansen, Wies Preijde, Veerle Schults, Elise van der Weele

Meisjes F
Meisjes F 1
Sabine van Berckel, Sarah Marees, Annelies Pos, Lotje Rippen, Lauren Tak, Merle van Trigt, Senne Welsch, Nienke Werkman

Meisjes F 2
Marit de Groot, Julia Hofman, Wies van den Hurk, Finette Schenkels, Soleil Smits, Sophie Waals

Meisjes F 3
Annelore Boon, Noor de Jong, Sophie Joon, Cindy Lammerse, Roos Leene, Yulan Staal

Meisjes F 4
Margot Driessen, Jillian van Egmond, Elfie de Groot, Zarah Hol, Roos Mulder, Jasmijn Tuininga

Meisjes F 5

Babette Bax, Charlotte Julie van Goor, Nadine Groos, Emie Jochemus, Anna van Maanen, Femke Renkema, Valerie Zorab

Meisjes F 6

Florine Botman, Isa Finnema, Roos Kingma, Annika Meijer, Mika De Soet, Denise Vermeulen, Famke Wiesenhaan

MF Trainen tot HV
Alexandra Jansen, Annick Joman

Jongens E
Jongens 8 E 1
Camiel Beusen, Jelle Bouwsma, Marc Joman, Thomas Koel, Luc van Laar, Jelle Oudemans, Merlijn Schouten, Wessel de Vries

Jongens E 1
Camiel Almering, Pieter Kockmann, Boaz van Lith, Jesse van der Schaar, Stefan Schoof, Jelle Verweel, Matthijs Voges, Jack Wijs

Jongens E 2
Reinier Berendsen, Joep Beusen, Dante Domburg, Teun Hamel, Tijmen Heuker of Hoek, Ian Hulsebosch, Bram Kenters, Bastiaan Meddens, Guido Thuijs, Tom Verberne

Jongens E 3
Mika Kisjes, Olivier Koster, Jascha van der Ree, Alex Remstedt, Thom van Roon, Daan Smit, Louwke van der Steen, Max Verkouw, Stijn Vogel

Jongens F
Jongens F 1
Julian van den Brink, Fedde Dijkstra, Pepijn de Groot, Maurits Hokkeling, Mees Quispel, Taco Smolenaars, Casper de Vries

Jongens F 2
Tristan Boelen, Coen Buitink, Gianluca Cannavacciuolo, Olivier van Laar, Daan Maes, Kiefer Reyenga, Arnoud Wijdeveld

Jongens F 3
Alex Klopper, Juriaan Kok, Frederick-Jan Könst, Thijs Oosterling, David de Rooij, Thomas ter Sluis, Bastiaan Voges, Nick van Woerkom

Bijlage